تغییر بلیت یا استرداد وجه

 

تغییر بلیت یا استرداد وجه
شما هم‌اکنون می‌توانید به رزرو عمان ایر و بلیت الکترونیکی خود دسترسی داشته باشید و تحت شرایط و ضوابط ذکرشده، جزئیات پرواز را تغییر دهید. درصورتی‌که دیگر نیازی به بلیت رزرو شده ندارید، می‌توانید هزینه را نیز مسترد کنید.
ضوابط و شرایط
•    دسترسی به رزرو از طریق سایت عمان ایر، مرکز تماس، و دفاتر عمان ایر امکان‌پذیر است. برای رزروهایی که از طریق آژانس‌های مسافرتی و شرکای ما انجام‌شده است مستقیماً با آن‌ها تماس بگیرید.
•    دسترسی تا زمانی تاریخ و زمان اولین پرواز شما فرانرسیده باشد امکان‌پذیر است. بعد از تاریخ و زمان مقرر پرواز، لطفاً با جایی که بلیت را ار آن گرفته‌اید و یا مرکز تماس 24531111-968+ تماس بگیرید.
•    تغییر یا بازپرداخت وجه رزرو و بلیت‌هایی که شامل ایرلاین های شریک، سرویس‌های اشتراک کد و خدمات ریلی/زمینی هستند از طریق وب‌سایت امکان‌پذیر نیست. لطفاً با جایی که بلیت خود را خریداری کرده‌اید و یا مرکز تماس 24531111-968+ تماس بگیرید.
•    اگر تصمیم به تغییر پرواز گرفتید ما میزان جریمه را به شما اعلام می‌کنیم. جریمه بایستی با کارت‌بانکی یا اعتباری معتبر پرداخت شود. بنابراین اطلاعات کارت خود را در فرآیند پرداخت در دسترس داشته باشید.
•    اگر تصمیم به لغو پرواز و مسترد شدن وجه بلیت خود گرفته‌اید، میزان جریمه تعلق‌گرفته را به اطلاعتان می‌رسانیم و باقی‌مانده وجه را مسترد می‌کنیم. وجه به‌عنوان اعتبار به کارت اعتباری که از آن بلیت را خریداری نموده‌اید بازگشت داده می‌شود. بلیت‌هایی که با پول نقد، چک، صورتحساب یا سایر روش‌های دیگر پرداخت رزرو شده‌اند از طریق سایت قابلیت بازگشت وجه را ندارند.
•    برای پیش رزرو صندلی، درخواست وعده غذایی، به‌روزرسانی مدارک سفر لطفاً با جایی که بلیت را از آن خریده‌اید و یا مرکز تماس 24531111-968+ تماس حاصل فرمایید.

 

برچسب ها {{item}}