بوئینگ 787 را تجربه کنید

به عرشه پرواز عمان ایر خوش آمدید."دریم لاینر 787" نام بویینگ جدیدی است که با حساسیت و فناوری شگفت انگیزی طراحی شده است تا تمام سفرهایمان به یاد ماندنی شوند. خدمه پرواز عمانی و بین المللی ما کاملا در خدمت میهمانان هستند، آنان به تجربیات واقعی باور دارند، به همان میزان که به ارائه خدمات رفاهی مبتنی بر تکنولوژی مدرن معتقدند، میهمان نوازی گرم و غنی عمانی را فراموش نکرده اند.

بزرگترین پنجره ها در آسمان
هر کدام از میهمانان دید بی نظیری از افق دارند، علی الخصوص زمانی که پرواز بر فراز ساحل عمان است. با فشار تنها یک دکمه، می توانید میزان نور پنجره ها را با سایبان های الکترو-کورماتیک از شفاف به تاریک تنظیم کنید.

کابین های ساکت تر
موتورهایی با طراحی آکوستیک و نازل هایی با شاورن( لبه های متمایز پشت موتورها) باعث شده اند تا صدا در زمان بلند شدن، فرود و در طول پرواز کمتر شود که موجب برقراری ارتباط راحت‌تر کارکنان و میهمانان می شود.از طرفی، سر و صدا که معمولا از عوامل احساس ناخوشایند و تهوع در هنگام پرواز است به طرز قابل توجهی کاهش یافته است. 
 

بهبود کیفیت هوا و فشار کمتر داخل کابین
کنترل آب و هوا با رطوبت بالا و سیستم تصفیه هوا به کاهش اثرات خشکی کمک می کند. سفر در ارتفاع نزدیک به 43000 پایی احساسی همانند پرواز در ارتفاع 6000 پایی را القا می کند که باعث می شود مسافران سردرد، گیجی و حالت تهوع کمتری حس کنند.
 

نورپردازی پویا
طیف گسترده ای از حالت های مختلف تنظیمات روشنایی برای مواقع مختلف سوار شدن، استراحت و غذا خوردن طراحی شده است. این تنظیمات مختلف نه تنها باعث بهبود خلق و خوی کلی در طول سفر از آغاز تا پایان می شود بلکه باعث هوشیاری مسافران در زمان رسیدن به مقصد می شود.
 

آخرین تکنولوژی ها در مواد اولیه
50 درصد از ساختار اصلی هواپیما(شامل بال ها و بدن)، از مواد اولیه کامپوزیتی سبک ساخته شده است و به دلیل اینکه بدنه از بخش یک تکه به جای قطعات متعدد ساخته شده است، باعث کاهش ضایعات در فرآیند تولید و بازدهی بیشتر سوخت شده است.
 

برچسب ها {{item}}